Μεγάλη ηταν η προσέλευση του κοσμου στην ημεριδα εύρεσης εργασίας στι Επιμελητήριο της Μυτιλήνης, οπου πληθος κατασταμηταταρχών εδειξαν ενδιαφέρον για να στελεχωσουν τις επιχειρήσεις τους αλλά και απο ενδιαφερόμενους που αναζητούν εργασία.
![](https://lesvosvoice.gr/wp-content/uploads/2024/03/imerida-ergasias-002.jpg)
![](https://lesvosvoice.gr/wp-content/uploads/2024/03/imerida-ergasias-004.jpg)
Βιντεο :
Μεγάλη ηταν η προσέλευση του κοσμου στην ημεριδα εύρεσης εργασίας στι Επιμελητήριο της Μυτιλήνης, οπου πληθος κατασταμηταταρχών εδειξαν ενδιαφέρον για να στελεχωσουν τις επιχειρήσεις τους αλλά και απο ενδιαφερόμενους που αναζητούν εργασία.
Βιντεο :